Sponsorlu Bağlantılar

Kayra 2014 İlkbahar Yaz

Kayra tesettür giyim 2014 yeni sezon hazırlıklarını tamamladı ve artık piyasaya çıkmak üzere.  Kayranın 2014 modellerinde  renk olarak Ekru ve mint renklerinin bu yaza hakim olacağı ve vazgeçilmez renkler arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Kayrayı bir giyen bir daha vazgeçemiyor bundan dolayı yeni sezonu merakla bekleyen bir çok tesettürlü bayan olduğunu söyleyebiliriz.

KAYRA 2014 İlkbahar Yaz Sezonunda dantel işleme detaylar oldukça fazla kullanılmış.

Hersten farklı giyinmek ve kendi trendinizi oluşturmak istiyorsanız ve spor tesettür giyimi tercih ediyorsanız aynı zamanda kibar bir hanımefendi gibi gözükmek istiyorsanız size tavsiyem en kısa zamanda bir kayra satış noktasına gitmeniz olacaktır.

2013 yılındada oldukça fazla kullanılan dantel detayların 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim kataloglarında geçen seneye göre daha fazla ve estetik biçimde kullanılmış olduğunu görebilirsiniz. Bu dantel trendini kayra da en güzel şekilde kullana tesettür giyim firmaları arasında yer alıyor.
Geçen yaz olduğu gibi feracelerin yükselişi devam edecek kayranın tarzı ve farklı tasarımlardaki feracelerini görmeden ferace almayın derim. Kalitesi ve şıklığı ile fark yaratan kayra ferace modellerini ve Kayra yazlık pardesü modellerini sizlerle ileriki dönemlerde paylaşacağız.

Herkekayra 2014 ilkbahar yaz

 

Incoming search terms:

  • ferace modelleri 2014
  • 2014 yaz kayra


Bir Cevap Yazın