Sponsorlu Bağlantılar

Aker İpek Eşarp

İpek eşarpta kalitenin adı olan aker ipek eşarpları bu yılda genç kızlarımızın ve kendini genç hisseden ablalarımızın gözdesi olacak. Kalitenin öncülüğünü yapan aker firmasının artık sadece eşarp koleksiyonu ile değil her türlü tesettür giyim modellerinde de kaliteyi sunuyor. Eşarplarda kullanılan istan bul ve cami silüetleri son derece tercih edilen modeller arasında.

Bu yılın eşarptaki hit rengi ne diye sorarsanız rengarenk ipek eşarplar arasında pembe ve morun karışımlarından oluşana asimetrik ve simetrik eşarp modellerinin yanında dijital baskı halkalardan oluşna eşarplarda moda olacak. Kenarları çerçeveli ve içi sade eşarp modelleri sadeliği sevenler için şıklıkta yarış yapacakları modellerden oluşuyor.

 

Aker ipek eşarplarda bu yıl ağırlıklı olarak yeşilin tonları ve pembe tonlar kullanılmış ve bu da muhteşem bir koleksiyon ortaya çıkmasının sağlamıştır. Aker eşarp ve şallarda tril eşarp kumaşıda kullanılmıştır. Aker eşarp fiyatları ise yeni sezon  120 tl den başlıyor. Eski sezon satan yerlede bakarsanız daha hesaplı aker ipek eşarp bulabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • tril eşarp
  • aker çerceveli eşarp
  • tril eşarp modelleri


Bir Cevap Yazın